خدا!

اگر در خونت نيام مي گي چرا نيومدي؟!

حالا هم كه اومدم چرا جوابم رو نمي دي؟

 

/ 8 نظر / 6 بازدید
باربد

سلام سال نو مبارک. وبلاگ بسیار زيبايی داريد. مايل به تبادل لينک هستيد؟ اسم وبلاگ من عکاسی با سرعت بالا است.

حاج حمید

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما خواهر بزرگوارم . از اينکه محبت کرديد و کلبه ما را با حضور خودتان مصفا و منور کرديد ممنونم. به لطف و مرحمت امام رضا (ع) توفیق حاصل شد تا در ایام شهادت آن امام بزرگوار مهمان حرم با صفایش باشم و در آنجا از جانب شما به حضرتش عرض سلام و ادب نموده و به نیت همه ی شما خوبان دعای امین الله و دو رکعت نماز در بالای سر حضرت خواندم و تقدیم به محضر آسمانیش کردم ... امیدوارم در سال جدید باران رحمت الهی بر کویر تشنه دلهایمان شروع به باریدن کنه و وجود عطشانمان را از عشق خودش لبریز کنه . در این سال جدید بهترين ها را برايتان آرزومندم. در پناه گل نرگس باشيد . يا علی مدد و التماس دعا .... ( با عشق مي توان به معشوق رسيد به شرط آنکه در عشقمان صادق و ثابت باشيم )

حاج حمید

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما دوست عزیز و بزرگوارم . از اينکه محبت کرديد و کلبه ما را با حضور خودتان مصفا و منور کرديد ممنونم. به لطف و مرحمت امام رضا (ع) توفیق حاصل شد تا در ایام شهادت آن امام بزرگوار مهمان حرم با صفایش باشم و در آنجا از جانب شما به حضرتش عرض سلام و ادب نموده و به نیت همه ی شما خوبان دعای امین الله و دو رکعت نماز در بالای سر حضرت خواندم و تقدیم به محضر آسمانیش کردم ... امیدوارم در سال جدید باران رحمت الهی بر کویر تشنه دلهایمان شروع به باریدن کنه و وجود عطشانمان را از عشق خودش لبریز کنه . در این سال جدید بهترين ها را برايتان آرزومندم. در پناه گل نرگس باشيد . يا علی مدد و التماس دعا .... ( با عشق مي توان به معشوق رسيد به شرط آنکه در عشقمان صادق و ثابت باشيم )

saly

سلام. باز هم عادت کردم که بيام و به وبلاگتون سر بزنم. وبلاگی که پر از معرفته. اميدوارم موفق باشی ... فقط بدون آقا خيلی مهربونه...شايد اون جواب داده و ما با غرورمون نمی خوايم ببينيم.../ از حرفم ناراحت نشی...من بيشتر با خودم بودم. در پناه خدا

محمد حسین

سلام. بايد گوش دل را باز کرد و شنيد... که صدا کردن خدا بدون جواب نيست. حتما اين حکايت را شنيديد که: وقتی بنده ای (خيلی گناهکار) خدا را می خواند،‌خدا جوابش را نمی دهد. دوباره می خواند و جوابی نمی يابد. بار سوم که با گریه خدا را می خواند خداوند به فرشتگانش دستور می دهد که به داد بنده ام برسيد که من شرم دارم لطفم را از کسی که پناهی جز من ندارد دريغ نمايم! ای کاش اين همه لطف را ببينيم و بشنويم. التماس دعا.

محمد حسین

سلام. شهادت امام حسن عسگری(ع)‌را تسليت می گويم. ان شاالله که از منتظران فرزندشان باشيم. التماس دعا.

زينب حبيبي. شهلا

سلام. دومين باره كه پيام ميفرستم اميدوارم در اصلاح سايتهاي كامپيوتري بلاخص در مورد كاركاتورهائي كه در مورد عزيزان رده بالا درست ميكنند تصاوير حضرت خامنه اي رو بريد ببينيد . يا فتوشاپهاي ناهنجاري كه از رئيس جمهور عزيز ميشه . اميدوارم قوه قضائيه واقعا"برخورد كنه . به اميد پيروزي منتظران مهدي (عج) من .

سارا

وبلاگ خيلی خوبيه موفق باشی من دوست دارم که از وبلاگت مطلب بردارم اجازه ميدی؟